آیا ابعاد آیفون ۱۲ مشابه آیفون ۵ خواهد بود؟!

آیا ابعاد آیفون ۱۲ مشابه آیفون ۵ خواهد بود؟!

آیا ابعاد آیفون ۱۲ مشابه آیفون ۵ خواهد بود؟!

ابعاد آیفون ۱۲ اپل – Apple iPhone 12 همچنان هم یک راز حل نشده باقی مانده است و حالا گزارشی جدید این فرضیه را مطرح می‌کند که احتمالا این گوشی جدید ابعادی مشابه آیفون ۵ خواهد داشت.

بسیاری از کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند که یک مدل از آیفون ۱۲ با ابعاد کوچکتر نیز روانه بازار شود و اپل برای پاسخگویی به درخواست‌های فراوان کاربران و البته فروش بسیار مناسب نسل دوم آیفون اس ای، احتمال دارد که یکی از پرچمداران خود را نیز با سایزی کوچک‌تر از بقیه تولید کند. حالا یک گزارش جدید نشان می دهد که گویا مدل پایه آیفون ۱۲ قرار است حتی از نسل دوم آیفون اس ای نیز کوچک‌تر باشد که در صورت حقیقت داشتن، تصمیم بسیار عجیبی محسوب می‌شود.

در این مدل شاهد به‌کارگیری طراحی مشابه آیفون ۱۱ در بدنه‌ای هم اندازه آیفون اس ای نسل اول خواهیم بود. افشاگر معروف Filip Koroy در کانال یوتیوب EverythingApplePro ویدیوی جدید منتشر کرده که در بخشی از آن بیان می‌کند ما تا به حال درباره سایز آیفون ۵.۴ اینچی کاملا اشتباه می‌کردیم. در واقع پیش‌بینی ما بسیار بزرگتر از ابعادی بوده است که اپل برای تولید آیفون دوازده در نظر گرفته و در واقع در مقایسه با دیگر مدل‌ها شاهد یک بدنه کوچک با نمایشگر تمام صفحه خواهیم بود.

ابعاد آیفون ۱۲ کوچک‌تر و قدرت آن بیشتر خواهد شد

البته مدل کوچکتر آیفون ۱۲ صرف نظر از ابعاد کمتر، دارای مشخصات به مراتب قدرتمند‌تری از نسل دوم آیفون اس ای خواهد بود. در واقع گوشی جدید اپل دوربین‌های بهتری خواهد داشت و نمایشگر آن تقریبا تمام پنل جلویی را می‌پوشاند؛ به غیر از قسمت مربوط به بریدگی بالای صفحه که البته عرض این بریدگی هم از تمام آیفون های قبلی کمتر خواهد بود.

ضخامت این گوشی کوچک از آیفون ۵ و نسل اول آیفون SE باریک‌تر خواهد بود و یک پنل اولد به عنوان نمایشگر آن ایفای نقش خواهد کرد. پردازنده انحصاری اپل ای ۱۴ با پشتیبانی از اینترنت ۵G نیز دیگر برگ برنده‌ی آن محسوب می‌شود. خوشبختانه اپل از نظر قیمت عقب‌نشینی بزرگ کرده و قرار است این محصول را با قیمتی در حدود ۶۴۹ دلار در بازار مشاهده کنیم که آن را از نظر هزینه در رده‌ی گوشی های چند نسل قبل‌تر اپل نظیر آیفون ۶ اس قرار می‌دهد.

آیا ابعاد آیفون ۱۲ مشابه آیفون ۵ خواهد بود؟!

کاربران برای خرید پرچمدار بعدی اپل، ۵۰ دلار هزینه‌ی کمتری از آیفون ۱۱ خواهند پرداخت، اما نسل دوم آیفون اس ای به عنوان ارزان ترین آیفون حال حاضر اپل، همچنان هم قیمت پایین‌تری از این محصول خواهد داشت. در واقع کاربران به قیمت از دست دادن یک طراحی مدرن‌تر و البته قدرت سخت افزاری بالاتر، می‌توانند هزینه‌ی کمتری برای داشتن یک آیفون جدید بپردازند.

آیا شما علاقه‌ای به خرید iPhone 12 خواهید داشت؟ اگر این موبایل قدرتمند بتواند امکانات تصویربرداری آیفون یازده را در ابعادی مشابه آیفون ۵ اپل ارائه دهد چطور؟ به هر حال تا سپتامبر ۲۰۲۰ زمان چندانی باقی نمانده و کمتر از چهار ماه دیگر شاهد رونمایی رسمی از سری پرچمداران نسل بعد اهالی کوپرتینو خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.