رکوردزنی نمایشگر گوشی وان پلاس 8 در DisplayMate

رکوردزنی نمایشگر گوشی وان پلاس 8 در DisplayMate

رکوردزنی نمایشگر گوشی وان پلاس 8 در DisplayMate

نمایشگر گوشی وان پلاس 8 هنوز معرفی نشده، موفق به رکوردشکنی در آزمون‌های DisplayMate‌ شده و جایزه‌ی بهترین نمایشگر در یک گوشی هوشمند را از آن خودش کرده است.

رکوردزنی نمایشگر گوشی وان پلاس 8 در DisplayMate

گروه DisplayMate هم اکنون موفق به آزمایش گوشی‌های معرفی نشده سری وان پلاس 8 شده است. اما پس از بررسی این گروه نتوانسته ذوق خودش را پنهان کند و به ما وعده‌ی یک نمایشگر فوق‌العاده را داده است. گرچه هنوز اطلاعات دقیقی از این موضوع نیست و در حد چند کلمه تعریف و تمجید از آن مطلع هستیم.

این پرچمداران جدید امتیاز +10 را در عملکرد نمایشگر ثبت کرده و جلوی دقت رنگ آن‌ها نیز از عبارت «از نظر بصری تمایزی با بی‌نظیر ندارد» استفاده شده است. همین باعث شده تا نمایشگر گوشی وان پلاس 8 بتواند بالاترین امتیاز یعنی +A را از دیسپلی میت بگیرد و خیلی زود آن را صاحب جایزه‌ی بهترین نمایشگر در یک گوشی هوشمند از طرف این گروه کند.

Pete Lau، بنیان‌گذار و مدیرعامل شرکت وان پلاس ادعا کرده که نمایشگر این گوشی 13 رکورد مختلف در زمینه‌ی عملکرد نمایشگر را در آزمون‌های DisplayMate به نام خود ثبت کرده است. البته در نظر داشته باشید که روی صحبت دیسپلی میت با خانواده وان پلاس 8 بوده است؛ بنابراین احتمال دارد این امتیازهای شگفت انگیز مربوط به مدل پرو این خانواده باشد. ما می‌دانیم که نسخه‌ی پرو وان پلاس 8 به یک نمایشگر 120 هرتزی مجهز است، درحالی که مدل اصلی آن از یک پنل 90 هرتزی استفاده می‌کند.

در هر صورت گوشی‌های این سری قرار است 27 فروردین ماه معرفی شوند.

 

 

 

منبع :gsmarena

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.