ساعت هوشمند IEVA از پوست شما محافظت می‌کند

ساعت هوشمند IEVA از پوست شما محافظت می‌کند

ساعت هوشمند IEVA از پوست شما محافظت می‌کند

ساعت هوشمند IEVA به شما کمک می‌کند تا بر هر چیزی که ممکن است به پوست شما آسیب برساند، نظارت داشته باشید. این ساعت هیبریدی در جریان نمایشگاه CES 2020 رونمایی شد.

ساعت هوشمند IEVA که در جریان نمایشگاه CES 2020 معرفی شد، قرار است تمام نیازهای شما برای داشتن پوستی سالم را برطرف سازد و در کنار آن، هر آنچه که نیاز دارید را برایتان فراهم می‌کند.

ساعت‌های مختلفی در بازار وجود دارند که می‌توانند به شما اعلام دهند در معرض چه مقدار اشعه ماورای بنفش قرار دارید یا شما را از کیفیت هوا مطلع سازند اما ساعت هوشمند IEVA قرار است تمامی این ویژگی‌ها را با هم عرضه کند و البته حرف‌های دیگری هم برای گفتن داشته باشد. شرکت فرانسوی IEVA، اخیرا از ساعت Time-C رونمایی کرد که می‌تواند در زمینه حفظ سلامت پوست، به شما کمک‌های ویژه‌ای کند.

ساعت هوشمند IEVA از پوست شما محافظت می‌کند

تایم سی، یک ساعت هوشمند هیبریدی است که می‌تواند هوا را آنالیز کرده و فاکتورهای مختلف محیطی را بررسی کند. برای مثال، می‌توانید از میزان دی اکسید کربن درون یا بیرون خانه اطلاع پیدا کنید.این ساعت، می‌تواند دمای محیط، رطوبت و نور را اندازه ‌گیری کند و اگر این‌ها کافی نیست، این ساعت می‌تواند به شما اعلام کند که تا چه میزان در معرض نور خورشید قرار گرفته‌اید و چه زمانی باید به خانه بازگردید.

همانند دیگر ساعت‌های هیبریدی، شما می‌توانید اطلاعات دقیقی در رابطه با ضربان قلب، ورزش و خواب خود نیز بدست بیاورید. این ساعت از یک سنسور اختصاصی برای نظارت بر سطح اشباع اکسیژن خون (SpO2) نیز بهره می‌برد که اگر از اختلال وقفه تنفسی در خواب (آپنه) رنج می‌برید، می‌تواند به شما کمک کند. از نظر طراحی، ساعت Time-C حالتی کلاسیک دارد و از استیل ضدزنگ در ساخت آن استفاده شده است.

ساعت هوشمند IEVA از پوست شما محافظت می‌کند

در زمینه عمر باطری، ساعت هوشمند IEVA با یک بار شارژ کردن، تا 5 روز قابل استفاده است اما یک پایه شارژر اختصاصی همراه با آن وجود دارد که در صورت قرار دادن ساعت بر روی آن، به صورت اتوماتیک شارژ می‌شود. متاسفانه، همان طور که حدس زدید، ساعتی به این زیبایی و با این امکانات، ارزان نخواهد بود. این ساعت که در سه رنگ استیل، طلایی و رزگلد عرضه خواهد شد، اگر چه هنوز قیمت مشخصی ندارد اما انتظار می‌رود که بین 490 الی 1000 دلار قیمت‌گذاری شود. با این حال، اگر زیبایی پوست برایتان اهمیت دارد و دغدغه مالی ندارید، این ساعت می‌تواند بهترین انتخاب برای شما باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.