عینک هوشمند Alpha شرکت ترندلودر

عینک هوشمند Alpha شرکت ترندلودر

عینک هوشمند Alpha شرکت ترندلودر

شرکت ترندلودر از عینک هوشمند Alpha خود پرده برداری کرد. Trendloader Alpha Smart Sunglasses یک عینک دودی هوشمند است که قابلیت‌های جذابی نظیر فیلمبرداری و عکاسی را ارائه می‌کند.

آیا عینک‌های هوشمند در حال بازگشت به بازار هستند؟ گوگل تلاش‌هایی را برای عرضه‌ی یک عینک هوشمند به بازار انجام داد، اما در این راه موفق نبود. با این حال به نظر می‌رسد شرکت دیگری که ترندلودر نام دارد می‌خواهد جا پای جای گوگل بگذارد و عینک خود را روانه‌ی بازار کند. ترندلودر ساعاتی پیش از عینک هوشمند Alpha خود پرده برداشت.

با عینک هوشمند Alpha عکس و فیلم بگیرید و در لحظه آن را در اینستاگرام به اشتراک بگذارید

با این حال این عینک شبیه به گوگل گلس نیست و طراحی آن بیشتر شبیه به عینک Snap Spectacles است. این یعنی اگر شما خودتان به کسی نگویید، متوجه نخواهند شد که یک عینک هوشمند به چشم زده‌اید. با پوشیدن این گجت شما یک دستگاه رسانه‌ای اجتماعی را به چشم می‌زنید که به لطف دوربین داخلی خود قادر به ثبت عکس و فیلمبرداری و ارسال آن‌ها به صفحه‌ی شما در شبکه‌های اجتماعی است.

عینک هوشمند Alpha شرکت ترندلودر

در واقع این گجت می‌تواند استریم زنده‌ی محتوا را با چالش جدیدی مواجه کند تا کاربران هنگامی که در حال قدم زدن در خیابان‌های شهر هستند نیز بتوانند محتوای مورد نظر خود را با سایر کاربران به اشتراک بگذارند. Trendloader Alpha Smart Sunglasses همچنین دارای یک اسپیکر داخلی و یک میکروفون است و به لطف فرمان صوتی مبتنی بر هوش مصنوعی، می‌توانید با دستیارهای دیجیتالی داخل گوشی خود در ارتباط باشید.

تنها نکته‌ی منفی در مورد این عینک، دودی بودن آن است. این بدان معناست که شما نمی‌توانید از آن در شب یا محیط‌های داخلی استفاده کنید. در حال حاضر زمان عرضه‌ی این دیوایس مشخص نیست، اما با توجه به اطلاعات قرار گرفته در سایت IndieGogo، به نظر می‌رسد در پاییز امسال این محصول برای پیش‌خرید کنندگانش ارسال خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.