معرفی مقرون به صرفه‌ترین گجت‌ها و لوازم برای خانه هوشمند

معرفی مقرون به صرفه‌ترین گجت‌ها و لوازم برای خانه هوشمند

معرفی مقرون به صرفه‌ترین گجت‌ها و لوازم برای خانه هوشمند

محیط زندگی خودتان را تبدیل به یک فضای هوشمند کنید
قصد داریم در این مطلب شما را راهنمایی کنیم تا بدون صرف هزینه‌های هنگفت و با استفاده از دستگاه‌های هوشمندی مثل اسپیکر، دوربین امنیتی، لامپ هوشمند و غیره منزلتان را به یک خانه هوشمند تبدیل کنید. با استفاده از این گجت‌ها که با دستیار گوگل و آمازون الکسا کار می‌کنند، می‌توانید از تکنولوژی جهت آسان‌تر شدن هر چه بیشتری زندگی روزمره خود استفاده کنید. در این مطلب ما معرفی مقرون به صرفه‌ترین گجت‌ها و لوازم برای خانه هوشمند پرداخته ایم .

خانه هوشمند
ما مجموعه‌ای از گجت‌های مفید برای خانه هوشمند انتخاب کردیم که به شما برای تنظیم و کنترل سیستم نورپردازی، پخش موسیقی و ویدیو و ایمن سازی منزل هوشمندتان کمک می‌کنند. همانطور که اشاره شد، بیشتر این محصولات با دستیار گوگل و آمازون کار می‌کنند، بنابراین می‌توانید با استفاده از فرمان صوتی این دستگاه‌ها را کنترل کنید. در این لیست Aukey Smart Plug هم معرفی شده که هر دستگاهی که به آن متصل کنید، قابلیت‌های هوشمندی پیدا می‌کند.
با ما همراه باشید و لیست بهترین گجت‌های خانه هوشمند با مناسب‌ترین قیمت‌های موجود در بازار را مشاهده کنید. سعی کردیم در این مطلب انواع دستگاه‌های مناسب برای رفع نیازهای مختلف با بودجه‌های متفاوت را پوشش دهیم.

لیست بهترین لوازم برای خانه هوشمند

Echo Dot

Echo Dot (نسل سوم)

اسپیکر هوشمند با قابلیت کنترل صوتی
اسپیکری با قابلیت کنترل صوتی
پشتیبانی از الکسا
ابعاد کوچک و فشرده
پر فروش‌ترین مدل Echo Dot، یک اسپیکر هوشمند با قابلیت کنترل صوتی است که با الکسا کار می‌کند و می‌توان از آن برای برقراری تماس، پرسیدن سوال، تنظیم هشدار، چک کردن آب و هوا و کارهای دیگر استفاده کرد. این اسپیکر هوشمند کوچک می‌تواند دستگاه‌های خانه هوشمند که با آن سازگاری دارند را با فرمان‌های صوتی کنترل کند. می‌توانید از الکسا درخواست کنید که برنامه‌های تلویزیونی مورد نظرتان را پیدا کند، چراغ‌ها را روشن کند، دمای هوا را تنظیم کند و غیره. همچنین، می‌توانید از کنترل صوتی جهت پخش یک موسیقی یا موسیقی‌های یک هنرمند خاص از طریق Amazon Music، Apple Music، Spotify، Pandora و غیره استفاده کنید. الکسا بیشتر از 50 هزار قابلیت مختلف دارد بنابراین هر روز می‌توانید قابلیت‌های جدیدی را که به انجام کارهای روزمره شما کمک می‌کنند، پیدا کنید.

 Amazon Echo

Amazon Echo

اسپیکر هوشمند آمازون برای الکسا
پشتیبانی از الکسا
اسپیکر هوشمند هندزفری
مجهز به تکنولوژی Dolby
اسپیکر هوشمند Amazon Echo قابلیت پخش موسیقی، پاسخ به سوالات، تنظیم آلارم و غیره را دارد که تمام این قابلیت‌ها با فرمان صوتی قابل کنترل هستند. همچنین می‌توانید سایر تجهیزات و لوازم منزل هوشمندتان را با این اسپیکر متصل به الکسا کنترل کنید و از الکسا درخواست کنید کارهایی مثل خاموش کردن چراغ‌ها، تنظیم ترموستات، قفل کردن در و غیره را انجام دهد. همچنین، Echo می‌تواند از طریق اسپیکر هندز فری با مخاطبین تماس برقرار کرده و پیام‌ها را ارسال و دریافت کند. این اسپیکر هوشمند، نسبت به Echo Dot تجربه صوتی بهتری برای شما فراهم کرده و مجهز به تکنولوژی Dolby است.

TP-Link Smart Bulb

لامپ هوشمند TP-Link

لامپ هوشمند با قابلیت کنترل صوتی
قابلیت کنترل با اپلیکیشن Kasa
کاهش مصرف انرژی
امکان تغییر رنگ
با استفاده از لامپ هوشمند TP-Link که قابلیت اتصال به الکسا را هم دارد، می‌توانید از هر جایی که هستید، روشنایی منزلتان را کنترل کنید. می‌توانید از طریق تبلت یا گوشی هوشمند و با استفاده از اپلیکیشن Kasa چراغ‌ها را خاموش و روشن کرده و نور را تنظیم کنید. با متصل کردن این لامپ‌ها به دستیار صوتی گوگل یا الکسا می‌توانید با فرمان‌های صوتی، روشنایی منزل را کنترل کنید. این لامپ‌ها که نصب آسانی هم دارند، قابلیت تغییر رنگ و میزان روشنایی را هم دارند و می‌توان نور آنها را با تم‌های رنگی مختلف مثل رنگ سفید ملایم یا نور روز تنظیم کرد. بعلاوه این لامپ‌های TP-Link با کاهش مصرف انرژی تا 80 درصد می‌توانند بدون کم کردن روشنایی یا کیفیت نور به صرفه جویی در انرژی کمک کنند.

TP-Link Kasa Smart WiFi Plug

پریز وای‌فای هوشمند TP-Link Kasa

پریز وای‌فای مجهز به الکسا
امکان کنترل از هر جایی
پشتیبانی از الکسا
طراحی فشرده
به کمک پریز Kasa Smart WiFi تولید شرکت TP-Link می‌توانید لوازم خانگی و تجهیزات برقی را تبدیل به دستگاه‌هایی کنید که از طریق اپلیکیشن و فرمان صوتی قابل کنترل هستند. این پریز هوشمند با دستیار صوتی گوگل و الکسا کار می‌کند بنابراین می‌توانید با این دستگاه‌ها یک تجربه هندزفری فوق العاده کسب کنید. با استفاده از اپلیکیشن Kasa می‌توانید لامپ‌ها، لوازم خانگی و انواع تجهیزات الکترونیکی را از هر جایی با گوشی هوشمند کنترل کنید. همچنین می‌توانید پریزهای هوشمند را طوری زمانبندی کنید که وقتی در منزل نیستید به صورت خودکار برق آنها قطع شود تا با مدیریت دستگاه‌هایی که بیشترین مصرف انرژی را دارند، در هزینه‌ها صرفه جویی کنید.

Ring Video Doorbell Pro

زنگ در هوشمند Ring Video Doorbell Pro

کنترل امنیت خانه از هر جایی
ارسال آلارم به گوشی هوشمند
پشتیبانی از الکسا
نصب آسان
با استفاده از Ring Video Doorbell Pro که امکان پاسخ دادن به زنگ در را از هر جایی فراهم می‌کند، می‌توانید امنیت منزل خودتان را افزایش دهید. Ring Pro با الکسا کار می‌کند و با ارسال هشدار به دستگاه‌های Echo به شما امکان می‌دهد که از راه دور با کسانی که پشت در منزل شما هستند صحبت کرده و آنها را ببینید. هر زمان حرکتی در منزل شما شناسایی شود یا کسی زنگ در منزل را بزند، Ring Video Doorbell Pro به شما هشدار ارسال می‌کند تا بتوانید از هر جایی بر منزلتان نظارت و کنترل داشته باشید. مدل Pro مجهز به مکانیزم تشخیص حرکت پیشرفته است و هر زمان در محدوده‌های مشخص شده توسط کاربر، حرکتی تشخیص داده شود، به او هشدار ارسال می‌کند. زنگ در Ring به سیم کشی زنگ در فعلی منزل شما متصل می‌شود و بنابراین نیازی به نگرانی درباره شارژ باتری آن ندارید.

Nest Learning Thermostat

ترموستات Nest Learning

تغییر و کنترل دما از هر نقطه‌ای
پشتیبانی از الکسا
کمک به کاهش مصرف انرژی
امکان کنترل از طریق گوشی
با استفاده از ترموستات نسل سوم Nest Learning می‌توانید دمای منزلتان را از هر جایی کنترل کنید. این ترموستات هوشمند از فناوری پیشرفته برای یاد گرفتن عادات شما استفاده می‌کند و قابلیت تنظیم خودکار دما جهت کاهش مصرف انرژی را دارد. این ترموستات به صورت میانگین باعث کاهش 10 الی 12 درصدی هزینه‌های گرمایشی و 15 درصدی هزینه‌های سرمایشی می‌شود و بنابراین ارزش خریدن را دارد. با استفاده از اپلیکیشن Nest می‌توانید ترموستات منزل خودتان را از هر جایی که هستید از طریق گوشی، تبلت یا لپ تاپ مدیریت کنید. این ترموستات هوشمند از الکسا هم پشتیبانی می‌کند؛ بنابراین می‌توانید دمای هوا را با فرمان‌های صوتی کنترل و تنظیم کنید. ترموستات Nest نسبت به مدل‌های قبلی طراحی ظریف‌تر و شیک‌تری دارد و در چهار رنگ مختلف تولید شده است.

iRobot Roomba 960 Robot Vacuum

جارو برقی خودکار iRobot Roomba 960

جارو برقی متصل به وای‌فای
تمیز کردن کف منزل از هر مکان دلخواهی
سیستم تمیز کننده سه مرحله‌ای
پشتیبانی از دستیار گوگل و الکسا
با استفاده از جارو برقی iRobot Roomba Robot Vacuum می‌توانید با فرامین صوتی از هر جریایی که هستید کف منزلتان را تمیز کنید. برای تمیز کردن کف و تنظیم زمانبندی این جارو برقی، می‌توانید از اپلیکیشن iRobot استفاده کنید و هر زمان کار ربات تمام شد، به شما یک اطلاعیه ارسال می‌شود. Roomba 960 می‌تواند تا 75 دقیقه به صورت پیوسته کف منزل شما را تمیز کند و به صورت خودکار شارژ می‌شود. این جاروبرقی خودکار مجهز به سیستم پاکسازی سه مرحله‌ای و فیلتری است که 99 درصد از گرد و غبار و مواد حساسیت زا را جذب می‌کند. Roomba با دستیار صوتی گوگل و الکسا سازگاری دارد؛ بنابراین می‌توانید با فرمان‌های صوتی آن را کنترل کنید.

Amazon Cloud Cam Security Camera

دوربین امنیتی Amazon Cloud Cam

پشتیبانی از الکسا
دید در شب مادون قرمز
صدای دو طرفه
اپلیکیشن موبایلی Cloud Cam
Amazon Cloud Cam یک دوربین امنیتی برای فضاهای داخلی است که منزل شما را به صورت فول اچ‌دی و با کیفیت تصویر 1080 پیکسل نظارت می‌کند. می‌توانید با اپلیکیشن Cloud Cam از هر مکانی، منزل خودتان را تحت نظارت داشته باشید. همچنین امکان پخش زنده تصاویر، بازپخش کلیپ‌ها و دریافت هشدار در صورت تشخیص فعالیت توسط دوربین وجود دارد. می‌توانید این هشدارها را طوری تنظیم کنید که تنها موارد مهم برای شما ارسال شوند. این دوربین آمازون قابلیت دید در شب را هم دارد و با استفاده از آن می‌توانید منزلتان را در تاریکی نظارت کنید. همچنین Cloud Cam مجهز به سیستم صوتی دو طرفه است بنابراین از طریق اپلیکیشن آن می‌توانید با افراد حاضر در منزلتان گفتگو کنید. این دوربین امنیتی از الکسا هم پشتیبانی می‌کند و می‌توانید از صدا برای کنترل کردن آن و مشاهده تصاویر زنده در Amazon Fire TV، Fire Tablet، Echo Show یا Echo Spot استفاده کنید.

Arlo Pro 2 Security Camera System

سیستم دوربین امنیتی Arlo Pro 2

سیستم دو دوربینی با پشتیبانی از الکسا
مجهز به تکنولوژی تشخیص حرکت پیشرفته
دوربین کاملاً وایرلس
مناسب برای فضاهای داخلی و بیرونی
با استفاده از سیستم دوربین امنیتی Arlo Pro می‌توانید منزل هوشمند خودتان را ایمن نگه دارید. این سیستم امنیتی پیشرفته مجهز به دو دوربین، باتری قابل شارژ، آداپتور برق، دوربین، قابلیت نصب روی دیوار و دارای یک ایستگاه پایه است. دوربین‌های Arlo Pro ضد آب هستند و می‌توانید از آنها برای فضاهای داخلی یا بیرونی استفاده کنید و می‌توانند در دماهایی تا 122 درجه کار کنند. دوربین کاملاً وایرلس Arlo Pro ویدیوها را با کیفیت 1080p HD ضبط می‌کند؛ مجهز به تکنولوژی تشخیص حرکت پیشرفته است و می‌تواند تمام زوایایی که ممکن است از دید انسان مخفی بمانند را ضبط کند. این سیستم امنیتی یک آژیر هوشمند هم دارد که از راه دور قابل کنترل است و هر زمان حرکت یا صدایی تشخیص داده شود، فعال می‌شود. این دوربین از الکسا پشتیبانی می‌کند و اپلیکیشن آن امکان نظارت بر منزل از هر جایی که باشید را فراهم می‌کند.

Anova Culinary Sous Vide Precision Cooker

غذاپز دقیق Anova Culinary Sous Vide

غذاپز دقیق مجهز به بلوتوث
دمای دقیق
سازگار با اپلیکیشن Anova
استفاده آسان
این محصول به شما کمک می‌کند تا در یکی از متدهای پرطرفدار آشپزی به اسم کیسه‌پزی (Sous-vide) مهارت پیدا کنید. کافیست یک ظرف را پر از آب کرده، دما و زمان مورد نظرتان را تنظیم کنید و با این دستگاه همه چیز (گوشت، سوفله، هویج) را به بهترین شکل ممکن بپزید. Anova Sous Vide به شما امکان می‌دهد با پختن غذا در دمای دقیق و بدون نیاز به نگرانی برای پختن بیش از حد آن، غذاهایی با کیفیت رستورانی بپزید. می‌توانید دما و زمان را به صورت دستی روی این دستگاه یا از طریق اپلیکیشن Anova تنظیم کنید. این اپلیکیشن به شما امکان می‌دهد تا غذاها را از راه دور بپزید؛ بنابراین لازم نیست در آشپزخانه منتظر پختن غذا بمانید. همچنین اپلیکیشن این دستگاه بیش از هزار دستور پخت خلاقانه دارد و شما را برای تهیه تمام این غذاها راهنمایی می‌کند.

Philips Hue White and Color Ambiance A19 Starter Kit

Philips Hue White و کیت استارتر Color Ambiance A19

سیستم نورپردازی هوشمند وایرلس
نورپردازی با کنترل صوتی
نصب آسان
امکان کنترل نورپردازی از راه دور
به کمک Philips Hue White و Color Ambiance Starter Kit می‌توانید یک سیستم نورپردازی هوشمند برای منزلتان ایجاد کنید. کیت استارتر Philips حاوی سه لامپ سفید 6 واتی و لامپ‌های A19 با نور محیطی، یک بریج Hue، کابل شبکه و آداپتور برق است. پریز Hue با دستیار گوگل و الکسا سازگاری دارد و می‌توانید از طریق فرامین صوتی نورپردازی منزلتان را کنترل کنید. لامپ‌های رنگی Hue امکان انتخاب رنگ از بین 16 میلیون رنگ مختلف در اپلیکیشن Hue را فراهم می‌کنند و به این ترتیب می‌توانید رنگ‌ها را به بهترین شکل ممکن و به صورت منحصربفرد و طبق سلیقه خودتان تنظیم کنید. همچنین، این اپلیکیشن امکان تنظیم و هماهنگی نورپردازی با فیلم و موسیقی را فراهم کرده و به شما امکان می‌دهد تا همه چیز را از راه دور کنترل کنید. پریز Hue امکان اضافه کردن نور بیشتر به سیستم نورپردازی منزلتان را فراهم می‌کند.

Schlage Connect Touchscreen Deadbolt

قفل هوشمند Schlage Connect Touchscreen Deadbolt

زنگ در سازگار با الکسا و با سیستم هشدار داخلی
قفل در بدون کلید
تکنولوژی هشدار داخلی
امکان کنترل از هر جایی
با استفاده از این قفل هوشمند می‌توانید امنیت منزل هوشمندتان را افزایش دهید. این قفل، یک صفحه کلید لمسی دارد که امکان ورود به منزل بدون نیاز به استفاده از کلید را فراهم می‌کند. به این ترتیب هر یک از افراد خانواده می‌تواند با وارد کردن کد 4 رقمی که به خاطر سپردن آن آسان است، وارد منزل شود. همچنین می‌توانید کدهای موقتی برای افراد تولید کنید و به این ترتیب هیچ وقت نیاز به نگرانی برای عوض کردن قفل و کلید نخواهید داشت. این قفل هوشمند با تکنولوژی Z-Wave سازگاری دارد و به سیستم اتوماسیون هوشمند منزل شما متصل می‌شود و امکان قفل یا باز کردن درها را از راه دور فراهم می‌کند. همچنین می‌توانید این قفل را از طریق دستگاه‌های سازگار با الکسا، با صدای خودتان کنترل کنید. Schlage Connect دارای یک سیستم آلارم داخلی است که سه مود مختلف دارد و هر زمان فردی وارد منزل شما شده یا از آن خارج می‌شود به شما هشدار می‌دهد و هر گونه خطر احتمالی را به شما اطلاع خواهد داد.

Logitech Harmony Elite Remote Control

ریموت کنترل Logitech Harmony Elite

ریموت کنترل با پشتیبانی از الکسا
پشتیبانی از الکسا
کنترل صوتی
امکان کنترل 15 دستگاه
Logitech Harmony Elite Remote یک ریموت از راه دور است که امکان کنترل تلویزیون و سایر دستگاه‌های منزل هوشمند را از راه دور فراهم می‌کند. این ریموت هم از الکسا پشتیبانی می‌کند، بنابراین می‌توانید از صدای خودتان برای کنترل کردن تلویزیون و سایر دستگاه‌های متصل به ریموت استفاده کنید. امکان تنظیم دکمه لمسی این ریموت وجود دارد طوریکه با یک لمس، کارهای از قبل مشخص شده انجام می‌شود مثل روشن شدن همزمان تلویزیون و لامپ‌ها. Harmony Elite با سایر دستگاه‌های خانه هوشمند هم کار می‌کند و امکان کنترل چراغ‌های هوشمند، قفل‌ها، ترموستات و سایر لوازم را از طریق دکمه لمسی فراهم می‌کند. این ریموت امکان کنترل 15 دستگاه را دارد و با استفاده از آن می‌توانید تمام گجت‌ها و لوازم الکترونیکی منزلتان را با یک دستگاه کنترل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.