مفهوم ساعت هوشمند هیبریدی

مفهوم ساعت هوشمند هیبریدی

مفهوم ساعت هوشمند هیبریدی

در این پست قصد داریم به معرفی ساعتهای هوشمند هبیریدی بپردازیم. همه ما معمولا از ساعت های عادی و ساعت های هوشمند کمابیش استفاده کرده و با تفاوت های آنها آشنا هستیم. اما کمتر واژه ساعت هوشمند هیبریدی را شنیده ایم و نمی دانیم اصلا این نوع ساعت در کدام رده ساعتها قرار می گیرد. یک ساعت هوشمند هیبریدی بطور مشخص ترکیبی موزون از ساعت مکانیکی و ساعت هوشمند است و در واقع میتوان گفت اضافه کردن قابلیتهای جدید به ساعتهای مکانیکی موجب شکل گیری چنین ساعت هایی شده است. ساعت هوشمند هیبریدی صفحه نمایش لمسی ندارد. این ساعت معمولا نیازی به شارژ روزانه ندارد و بیشتر شبیه یک ساعت معمولی می باشد تا یک ساعت جدید با تکنولوژی های فناورانه.

ساعت هوشمند هیبریدی چه کارایی دارد

یک ساعت هوشمند هیبریدی می تواند تعداد قدم های شما را شمرده و میزان آن و همچنین میزان فعالیت را با استفاده از نرم افزار اپلیکیشن مربوطه به شما اطلاع می دهد.

برخی از این ساعتها همچنین میزان خواب شما را محاسبه می کنند و میزان خواب شما همچنین کمبود یا اضافه خواب را اطلاع می دهند که البته خیلی از افراد دوست ندارند که تمام شبانه روز ساعت بدست داشته باشند و از این قابلیت اصلا استفاده نمی کنند.

تمام هشدارهای گوشی شما به وسیله ویبره ساعت به شما اطلاع داده می شود حتی زنگ های بیدار باش و … که البته این قابلیت در مدل های مختلف بصورت متفاوت عمل میکند.

ساعت بدون نیاز به شارژ

می توان گفت تقریبا این ساعت نیاز به شارژ ندارد بدلیل اینکه ساعت هوشمند هیبریدی صفحه نمایش لمسی ندارد و این مسئله باعث مصرف خیلی اندک انرژی می شود و جفت شدن با گوشی از طریق بلوتوث هم نیاز به انرژی خیلی کمی دارد. این ساعت ها معمولا از یک باتری سکه ای استفاده می کنند و نیاز به شارژ شبانه روزی ندارند. باتری این ساعتها حداقل شش ماه عمر دارد و بعد از اتمام عمر باتری ، شما براحتی میتوانید تهیه و آن را تعویض کنید.

جمع بندی

چون ساعت های هیبریدی از لحاظ طرز کار و طراحی شبیه ساعت های سنتی می باشند پس شما بسیاری از مزایای موجود در ساعت های مکانیکی را دریافت خواهید کرد.
ساعت های هوشمند هیبریدی به راحتی با گوشی های اندرویدی و یا iOS هماهنگ میشود و توسط اپلیکیشن مربوطه می توانید از امکانات استفاده نمایید.
یکی دیگر از مزایای این ساعتها ضد آب بودن آنها می باشد که می تواند یکی از مزایای کلیدی برای استفاده کنندگان حرفه ساعت باشد.
این ساعتها معمولا قیمت نسبتا پایین تری به نسبت ساعت های هوشمند دارند و می تواند گزینه مناسبی برای خرید باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.