پنج نمونه از بهترین ساعت های هوشمند IFA2019

پنج نمونه از بهترین ساعت های هوشمند IFA2019

پنج نمونه از بهترین ساعت های هوشمند IFA2019

فناوری های زیادی را در IFA2019 دیده ایم. اما در این میان تعدادی ساعت جدید و وسوسه انگیز معرفی شده است. جالب توجه است، چرا که ما اغلب، ماه ها بدون عمده پوشیدنی جدیدی هستیم، اما در حال حاضر موارد زیادی برای انتخاب وجود دارد، جایگزین هایی برای apple watch 5T، برایتان در راه است.
در پایین توجه شما را به برترین پوشیدنی های IFA2019 جلب میکنیم. بدون هیچ ترتیب خاصی، این ها ساعت های هوشمندی هستند که در اولین برخورد توجه ما را جلب کردند و میتوانند ملحقات جذابی برای مچ دستتان باشند.

1. Garmin venu

پنج نمونه از بهترین ساعت های هوشمند IFA2019

اولین ساعت هوشمند از برند Garmin که مجهز به صفحه نمایش AMOLED می باشد، Garmin venu است. این ساعت که وعده صفحه نمایش آن با لرزش بیشتر نسبت به Garmin قبلی داده شده بود، یک تحولی است. اما این مورد تنها دلیل نیست که باعث میشود شما مدل venu را ترجیح دهید.

این ساعت گردآورنده همه ویژگی های تندرستی و سلامت است که شما از یک ساعت انتظار خواهید داشت یا به آن نیاز خواهید داشت. دارای نمایشگر ضربان قلب و GPS، در کنار تجهیزاتی برای دنبال کردن تمرین ها و ورزش های مختلف مانند دویدن، یوگا، تمرین های مقاومتی و… است.
Garmin venu هم چنین میتواند خواب، استرس، تنفس، چرخه قاعدگی، آبرسانی شما را دنبال کند، ضربان قلب غیرعادیتان را به شما هشدار میدهد و سطح انرژی شما را کنترل میکند. بعلاوه، دارای تمرین های انیمیشنی بوده و توانایی ساختن تمرین های روزمره شخص شما را بر روی دستگاه دارد.
اما این مدل تنها یک ساعت برای سلامتی نیست. این ساعت هم چنین اعلان های گوشی هوشمند را نمایش میدهد، به شما امکان پرداخت های از راه دور، از طریق garmin pay، و امکان دانلود موسیقی را میدهد. بنابراین به جای نیاز به اجرای آن در گوشی مستقیما از طریق مچ دستتان میتوانید به آن گوش دهید. همه این موارد و ساخت مدرن آن، به همراه صفحه نمایش دایره ای 1.2 اینچی آن باعث می شود که این ساعت مورد توجه قرار بگیرد. این محصول پیش بینی می شود در ماه اکتبر یا دسامبر با حدود قیمت 540 دلار ارائه می شود.

2. Puma smart wartch

پنج نمونه از بهترین ساعت های هوشمند IFA2019

اولین ساعت هوشمند شرکت پوما  Puma smart wartch نامیده شد.  مسلما تا زمانیکه به اندازه معدود پوشیدنی ها عالی نباشد، همه موارد اصلی را در بر دارد. زمانیکه این برند WEAROS را اجرا کند، یک ساعت هوشمند واقعی خواهیم داشت. علیرغم نام تجاری ورزشی و طراحی ظاهری، به جز ورزش به خصوص دویدن موارد بیشتری در بطن خود دارد.
ساعت هوشمند Puma دارای نمایشگر ضربان قلب و GPS است، مانند هر ساعت مخصوص دویدن معتبری یک ساختار ضد آب مخصوص شنا دارد. بنابراین میتوانید با این ساعت در استخر آموزش ببینید. در عین حال این ساعت سبک است پس به وزن شما اضافه نمیکند.
برجسته ترین آن ها که دربردارنده تراشه اسنپ دراگون wear3100 است، که بهتریت تراشه ساعت هوشمند موجود QUALCOMM است.
بعلاوه ساعت هوشمند Puma به طول عمر 24 ساعته باطری خود افتخار میکند که برای پرداخت های از راه دور پشتیبانی شده. یک نمایشگر 1.19 اینچی AMOLED و قیمت 275 دلار دارد. شما میتوانید آن را از ماه نوامبر خریداری کنید.

3. Fitbit versa2

پنج نمونه از بهترین ساعت های هوشمند IFA2019

 بسیارخب، فناوری Fitbit versa2 قبل از IFA2019 معرفی شد. اما نخستین نمایش عمومی آن در جریان IFA بود.
اگر ما این مدل را به عنوان یکی از معرفی های IFA تلقی کنیم، به طور قطع یکی از هیجان انگیزترین پوشیدنی های نمایشگاه است. بطوریکه این ساعت یک مدل ارتقا یافته Fitbit versa است که تاکنون قابل ستایش بوده است.
احتساب درگاه پرداخت Fitbit به عنوان یک درگاه استاندارد یکی از موارد برجسته این سایت است، بنابراین شما میتوانی پرداخت های از راه دور را بدون نیاز به انتخاب نسخه خاص انجام دهید. اما مسلما ستاره واقعی نمایشگاه Amason Alexa استکه به شما مجوز پرسیدن از منشی Amason AL میدهد. در صورتی که شما از ساعت هوشمند استفاده کنید، خواهید دانست که چه کمک صوتی مفیدی میتواند باشد و انتخاب Alexa یک حرکت هوشمندانه از سوی Fitbit بوده است.
این ساعت نمیتواند از Google assistant استفاده کند. موارد به کنار، مدل versa2 بسیار به Fitbit versa اصل شباهت دارد. اما versa2 صفحه نمایش کمی بزرگتر و چند پیشرفت جزئی دیگر دارد. اما از جهات دیگر بسیار مشابه مدل قبلی است.  در بسیاری از مناطق قبل از پایان سپتامبر قادر به خرید آن خواهید بود.

4. Michael Kros Access MKGO

پنج نمونه از بهترین ساعت های هوشمند IFA2019

 برند Michael Kros سه ساعت هوشمند جدید را در IFA2019 معرفی کرد به نام های Bradshow2، Lexington2 و MKGO.
در اینجا تمرکز ما روی مدل MKGO است. در حالیکه دو مدل دیگر شبیه یک جسم فضایی شیک هستند.
این ساعت یک تراشه با کیفیت snap daragon wear3100، رم 4 گیگابایتی و صفحه نمایش 1.19 اینچی را در خود جای داده است در صورتیکه تنها 7 میلیمتر ضخامت دارد. بنابراین این ساعت پوشیدنی نسبتا نازک و جمع و جوری است.
هم چنین این ساعت به واسطه پوششی که عمدتا از پلاستیک ساخته شده وزن پایینی دارد. بند سیلیکونی آن، نخستین راهنمای این موضوع است که برای ورزش ساخته شده. هم چنین این ساعت دارای نمایشگر ضربان قلب و GPS است و از آنجا که توسط WEAROS طراحی شده به همه اپلیکیشن های تناسب اندام شامل Google fit دسترسی دارد.  قیمت آن از 295 دلار شروع میشود در حال حاضر به بازار عرضه شده است.

5. Garmin viva active4

پنج نمونه از بهترین ساعت های هوشمند IFA2019

علاوه بر مدل Venu، برند Garmin در IFA2019 مدل viva active4 را نیز معرفی کرد. این محصول بیش از 40 تمرین انیمیشنی برای فعالیت های نظیر کاردیو و یوگا دارد، بعلاوه توانایی ساخت تمرین های سفارشی نیز دارد. هم چنین شما با این محصول یک نمایشگر ضربان قلب، GPS و دنبال کننده فعالیت های خود خواهید داشت. خصوصیت بدنه باتری Garmin این است که سطح انرژی شما را تشخیص میدهد، که شما ایده بهتری در زمینه زمان تمرین و زمان استراحت خود خواهید داشت.
هم چنین خواب و تنفس شما را دنبال میکند، همانطور که تمرین های تنفسی برای شما در ریلکس کردن کمک میکند. بعلاوه شما هشدارهای تلفن هوشمند خود را دریافت و توانایی دانلود و اجرای موسیقی خواهید داشت و عمر باتری آنبالای هشت روز است، در صورت استفاده سنگین از GPS و موسیقی به شش ساعت کاهش پیدا میکند. اگر شما طالب مدل کوچکتری باشید، Viva active 4s نیز وجود دارد و هر دو این ساعت ها شباهت زیادی به مدل Garmin venu دارند. اگر چه در این مدل صفحه نمایش های بازتابی جایگزین OLED شده است و قیمت آن کمی ارزان تر یعنی 349.99 دلار است.

منبع : Techradar

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.