۵ اپلیکیشن کاربردی برای مدیریت خبرنامه های ایمیلی و لغو اشتراک های ناخواسته

۵ اپلیکیشن کاربردی برای مدیریت خبرنامه های ایمیلی و لغو اشتراک های ناخواسته

۵ اپلیکیشن کاربردی برای مدیریت خبرنامه های ایمیلی و لغو اشتراک های ناخواسته

خبرنامه های ایمیلی رو به بازگشت می باشند. آنها می توانند یک چکیده خبری منظم از آنچه شما تمایل به خواندن آن دارید، باشند. راهی ساده برای پیگیری وبلاگ هایی که دنبال می کنید و یا یک منبع معاملات و تخفیف های مختلف هستند. آنها همچنین می توانند صندوق ورودی شما را با هرزنامه ها مسدود کنند. در اینجا نحوه مدیریت همه این خبرنامه ها ذکر شده است. اگر قصد پاک کردن خبرنامه ها را دارید، استفاده از اپلیکیشنی مانند Unroll.me یا Unsubscriber روشی آسان برای لغو اشتراک بخش اعظمی از خبرنامه های الکترونیکی می باشد. اما چنین اپلیکیشن هایی داده های کاربر را به بازاریاب ها می فروشند، که احتمالا برخلاف هدفی که دارید می باشد. در این مقاله ۵ اپلیکیشن کاربردی برای مدیریت خبرنامه های ایمیلی و لغو اشتراک های ناخواسته به شما معرفی خواهیم کرد.

  1. Cleanfox ( اندروید – IOS ) : خبرنامه ها را برای چاپ افست کربن حذف کنید

5 اپلیکیشن کاربردی برای مدیریت خبرنامه های ایمیلی و لغو اشتراک های ناخواسته

اگر  در لغو اشتراک تعداد زیادی از خبرنامه ها به دلیل ترس از ناپدید شدن یا تصور اینکه همه آنها مهم  می باشند، تردید دارید .ابتدا با Cleanfox بررسی کنید. این اپلیکیشن روشی مطمئن می باشد که به شما امکان بررسی ظاهر صندوق ورودی ایمیلتان را می دهد.

راه اندازی Cleanfox کمی کسل کننده است، اما برخلاف رقبای دیگر، شما را در هر مرحله از مسیر راهنمایی می کند. هنگامی که محتوای صندوق ورودیتان  را اسکن نموده و خواند، خبرنامه ها را توسط فرستنده دسته بندی می کند، نشان می دهد که چه تعداد را در صندوق ورودی دریافت نموده اید، و چند مورد از آنها را خوانده اید. شگفت زده خواهید شد از اینکه بدانید که چگونه به ندرت بر روی این خبرنامه ها، پیشنهادات، کوپن ها و سایر نامه های به ظاهر مهم کلیک می کنید.

سپس به آسانی فرستنده ها را برای حذف، بایگانی یا لغو اشتراک از پیام هایشان به صورت عمده انتخاب کنید. این فرایندی بسیار سریعتر از طی کردن آن در صندوق ورودی است.

در آخر ، Cleanfox همچنین نشان می دهد که پاک سازی ایمیل شما چه تاثیری را روی محیط زیست دارد. به این معنی که هر ایمیل باید روی یک سرور ذخیره شود، و سرورها به منبع نیاز دارند. صندوق ورودی خود را پاک سازی کنید سپس خواهید دید که این اقدام شما سازگار با محیط زیست است.

  1. Leave Me Alone (وب) : پرداخت شده، دوستدار حفظ حریم خصوصی برای Unroll.me

5 اپلیکیشن کاربردی برای مدیریت خبرنامه های ایمیلی و لغو اشتراک های ناخواسته

پس از اخبار مربوط به Unroll.me ، برخی از کاربران خواهان تعداد بیشتریگزینه دوستدار حفظ حریم خصوصی بودند. واقعیت امر این است که سرویس های رایگان معمولاً تمایل به فروش داده ها دارند، در حالی که سرویس های پولی از آن جلوگیری خواهند کرد. Leave Me Alone یک محصول پولی می باشد که به واسطه آن می توانید از شر اشتراک ها و هرز نامه ها خلاص شوید.

بعد از دسترسی برنامه به صندوق ورودی، همه ایمیل های آشفته شما مرتب می شوند. مجموعه ای از فیلترهای مفید به شما امکان مشاهده و انتخاب آنچه را که می خواهید می دهد، مانند اشتراک/ لغو اشتراک، یک آدرس ایمیل یا نام مستعار برای آن، و اینکه آیا قبلاً در سطل زباله یا هرزنامه ها بوده است. Leave Me Alone همچنین برای هر پیام، امتیازی (A بهترین، E بدترین) را بسته به رفتار فرستنده در نظر می گیرد.

هر پیام دارای کلید اشتراک/ لغو اشتراک می باشد که می توانید کلیک کنید. هر کلیک یک اعتبار است. شما در جلسه آزمایشی پنج اعتبار دریافت می کنید و می توانید اعتبار دیگری را در صورت لزوم بخرید. قیمت ها برای ۵۰ اعتبار از ۲٫۵۰ دلار شروع می شود، تا ۱۰٫۵۰ دلار برای ۳۰۰ اعتبار. این یک روش دوستانه برای انجام کارهای مشابه کارهایی است که Unroll.me انجام داد در حالی که اطلاع از داده های شما بی خطر است.

  1. Inbox Kitten (وب) : نامه الکترونیکی قابل عرضه که لازم نیست بخاطر بسپارید

5 اپلیکیشن کاربردی برای مدیریت خبرنامه های ایمیلی و لغو اشتراک های ناخواسته

برخی از خبرنامه ها به عنوان بخشی از ثبت نام ها، هدایای رایگان یا تدابیر مشابه به شما فشار می آورند. استفاده از سرویس ایمیل قابل عرضه یکی از تکنیکهای توصیه شده و آزمایش شده برای جلوگیری از چنین هرزنامه های خبری است.

قبلاً در مورد برخی از بهترین خدمات ایمیلی قابل عرضه و موقت صحبت نمودیم. به یک پسوند نیاز دارید، یا باید به آن سرویس بروید و یک آدرس ایمیل موقت جدید ایجاد کنید، یا از یک حلقه پرش کنید.  Inbox Kitten مشکل را حل می کند و به شما امکان ایجاد آدرس جدیدی را در این مکان می دهد. فقط دو کلمه را تایپ، با استفاده از یک خط تیره از هم جدا کنید و در ادامه آن inboxkitten.com”  “@بنویسید به این ترتیب کار خواهد کرد.

ایمیل ها به مدت سه روز در سرور Inbox Kitten ذخیره و پس از آن به طور خودکار حذف می شوند. همچنین سیستم رمز عبور وجود ندارد، بنابراین هرکسی می تواند به صندوق ورودی موقت دسترسی پیدا کند، در صورتی که بداند از چه مواردی استفاده نموده است. پس به سادگی نمی توانید خود را با آن مطابقت دهید.

  1. SubscriptionZero (وب) : خبرنامه را به یک چکیده تبدیل کنید

همه خبرنامه ها بد نیستند. در واقع، شما به طور جدی برای برخی از آنها ثبت نام می کنید، اما نمی خواهید این فرستنده ها هر روز صندوق ورودی شما را آشفته کنند، و به هشدارهای ایمیل مبنی بر ورود یک مورد جدید توجه کنید. Subscription Zero به شما امکان تهیه کیکتان و میل کردن آن را نیز می دهد.

برای دریافت خدمات رایگان یک آدرس ایمیل سفارشی ثبت نمایید و برای ثبت نام در خبرنامه از این آدرس استفاده کنید. اکنون، نامه های جدید به طور تصادفی به صندوق ورودی ارسال نمی شوند. درعوض، آنها به SubscriptionZero فرستاده می شوند، جایی که اپلیکیشن همه خبرنامه های شما را گرفته و به یک چکیده روزانه تبدیل می کند. و شما می توانید زمانی از روز را برای دریافت این چکیده انتخاب نمایید.

این یک راه حل مفید برای خبرنامه های جدید است، اما برای فرستنده هایی که قبلاً در آنها مشترک شده اید، بهترین راه حل نمی باشد. شما می توانید برای افرادی که باید مجدداً با آدرس ایمیل جدید SubscriptionZero وارد سیستم شوند یک چکیده روزانه اضافه نمایید.

  1. Stoop ( اندروید – IOS ) : اپلیکیشن اختصاصی خواننده خبرنامه

اگر ترجیح می دهید از طریق خبرنامه ها با وب سایت های مورد علاقه خود ادامه دهید، خواننده خبرنامه Stoop مورد نیاز شما است. این یک روش جدید برای خوانندگان قدیمیRSS  است، و به جای هدر دادن مداوم، چکیده اخبار را در اختیارتان قرارمی دهد. به آن به عنوان یک صندوق ورودی اختصاصی برای خبرنامه نگاه کنید.

Stoop یک آدرس ایمیل جدید برای شما ایجاد می نماید، که باید برای اشتراک در همه خبرنامه ها از آن استفاده کنید. شما می توانید خبرنامه های مورد نظر خود را از طریق برگه Discover مرور کنید یا از آدرس ایمیل خود هر جایی از  اینترنت استفاده کنید. می توانید ایمیل ها را بخوانید و بایگانی کنید، خبرنامه ها را بعداً ذخیره کنید و حتی در یک لحظه لغو اشتراک نمایید.

برای هر منبع ، Stoop ،۱۰ خبرنامه را در صندوق ورودی و  ۶۰ عدد را در بایگانی ذخیره می کند. همچنین به شما امکان مدیریت آسان خبرنامه ها با مجوز آرشیو یا حذف آنها به صورت عمده می دهد. بعلاوه، برای آن بازاریاب مزاحم، که اخیرا به شما اجازه اشتراک نمی دهند، یک دکمه Block  وجود دارد، به این صورت حتی اگر همچنان با  فریب کاری برای شما ایمیل بفرستند، هرگز آنها را نخواهید خواند.

خبرنامه هایی که ارزش اشتراک دارند

برخی وب سایت ها، به ویژه شرکت ها، خبرنامه ها را چیزی جز راهی برای یادآوری بیشتر در نظر مصرف کننده نمی بینند. اما این یک روش قدیمی برای دیدن خبرنامه ها است. همانطور که برخی بازاریاب ها و کارشناسان محتوا پی بردند، با ارائه ارزش واقعی از طریق یک خبرنامه می توان خواننده را درگیر کرده و طرفدار خود را بدست آورید.

در پایان همه چیز به نگرش شما بستگی دارد اگر فکر می کنید خبرنامه ها باعث اتلاف وقت می شوند، برخی مطالب عالی را از دست می دهید. در حقیقت، شما فرصت هر روزخود را برای یادگیری چیز جدیدی از دست نمی دهید. چه شخص خصوصی باشد و چه یک مارک تجاری آن را مدیریت کند، چند خبرنامه الکترونیکی وجود دارد که ارزش به اشتراک گذاری دارند.

 

 

منبع : Makeuseof

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.