9 مورد از بهترین اپلیکیشن های پخش فیلم رایگان

9 مورد از بهترین اپلیکیشن های پخش فیلم رایگان

9 مورد از بهترین اپلیکیشن های پخش فیلم رایگان

در آغاز حرکت سینماها و تلویزیون‌های کابلی به اینترنت٬ چندین اپلیکیشن پخش فیلم پولی به شدت محبوب شدند. با این حال٬ اپلیکیشن های پخش فیلم و سریال رایگانی نیز به فعالیت می‌پردازند که تمام فیلم‌ها را بدون پرداخت هزینه در دسترس کاربرانشان قرار می‌دهند. اینجا می‌خواهیم 9 مورد از بهترین اپلیکیشن های پخش فیلم رایگان  را برای علاقه‌مندان به دنیای فیلم‌ها معرفی کنیم.

1 – Tubi TV

9 مورد از بهترین اپلیکیشن های پخش فیلم رایگان

Tubi TV دارای کاتالوگی از فیلم‌های رایگان است که در دسته‌بندی‌های مختلفی بر اساس ژانرهایی نظیر رمانتیک٬ کمدی و غیره قرار گرفته‌اند. شما همچنین می‌توانید از ویژگی‌های دیگر برنامه نیز بهره‌مند شوید و محبوب‌ترین فیلم‌ها را در یک دسته‌بندی متفاوت مشاهده کنید. فیلم‌های قرار گرفته در این اپلیکیشن دارای کیفیت خوبی هستند و پخش کننده‌ی آن نیز به خوبی عمل می‌کند.

خبر خوب این که تمام فیلم‌ها دارای زیرنویس هستند. شما می‌توانید یک حساب کاربری در برنامه ایجاد کنید تا لیستی از فیلم‌های دلخواهتان را انتخاب کنید و در نتیجه بتوانید آن‌ها را در دستگاه‌های مختلفی که دارید مشاهده کنید.

2 – Popcornflix

اپلیکیشن های پخش فیلم رایگان

Popcornflix یکی دیگر از معروف‌ترین اپلیکیشن های پخش فیلم رایگان است که مجموعه‌ای عالی از فیلم‌ها را ارائه می‌کند. این برنامه به شما صفحه‌ای از فیلم‌های رایگان که در دسته‌بندی‌های مختلفی قرار گرفته‌اند و تازه‌ترین‌ عرضه شده‌ها در بالاتر از همه قرار دارند را ارائه می‌کند.

پاپکورن فلیکس همچنین محتوای انحصاری را نیز ارائه می‌کند که در بخشی به نام Popcornflix Originals قرار دارند. فیلم‌های این اپلیکیشن باکیفیت هستند و به خوبی استریم می‌شوند. پخش کننده‌ی فیلم آن شاید کمی سنگین باشد٬ اما در ویژگی‌ها غنی است. شما می‌توانید سریال‌های تلویزیونی را نیز با این اپلیکیشن به صورت رایگان مشاهده کنید.

3 – Yidio

اپلیکیشن های پخش فیلم رایگان

Yidio یک منبع بسیار مناسب برای پیداکردن فیلم‌ها است. این اپلیکیشن رایگان با سایر برنامه‌ها کمی متفاوت است. در واقع تمام فیلم‌های رایگان داخل خود آن نیستند٬ بلکه آن به شما اپلیکیشن‌های رایگان دیگر را نیز معرفی می‌کند که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

کاتالوگ بزرگی از فیلم‌های رایگان در Yidio ارائه شده است. تنها مشکل٬ تعداد زیاد فیلم‌های پرداختی و اشتراکی است که در لابه‌لای این عناوین رایگان می‌توان مشاهده کرد. با این حال شما می‌توانید فیلم‌های مورد علاقه‌ی خود را به خوبی در سطح برنامه مدیریت کرده و از فیلم‌های پرداختی جدا کنید.

4 – Sony Crackle

اپلیکیشن های پخش فیلم رایگان

همانطور که احتمالا می‌دانید٬ Sony Pictures نام بزرگی در صنعت فیلم‌سازی است و زمانی که به موضوع اپلیکیشن های پخش فیلم رایگان می‌آییم٬ Sony Crackle می‌تواند این امپراطوری را ادامه دهد. Sony Crackle یکی از بهترین کلکسیون‌های فیلم‌های رایگان را همراه با فیلم‌های جدید و قدیمی ارائه می‌کند.

پخش کننده‌ی این فیلم روان کار می‌کند و استفاده از آن آسان است. فیلم‌های رایگان ارائه شده در این اپلیکیشن دارای تبلیغات هستند٬ پس هنگام پخش فیلم نباید از ظاهر شدن تبلیغات ناراحت شوید. با این حال این تبلیغات خیلی هم زیاد نیستند.

5 – SnagFilms

اپلیکیشن های پخش فیلم رایگان

SnagFilms یکی از بهترین اپلیکیشن های پخش فیلم رایگان در حوزه‌ی فیلم‌های مستقل و مستند است. کاتالوگ این برنامه شامل مجموعه‌ای از فیلم‌های مستقل عالی است. پخش کننده‌ی آن ساده است و اغلب فیلم‌ها را می‌توانید با کیفیت مناسب مشاهده کنید.

همانند دیگر برنامه‌ها٬ در حین تماشای فیلم‌های رایگان با این برنامه تبلیغات نمایان می‌شوند؛ اما تعداد آن‌ها به قدری نیست که بخواهد شما را کلافه کند. هدف اصلی این برنامه فیلم‌های کلاسیک و قدیمی‌تر است٬ پس نباید انتظار داشته باشید آخرین عناوین را در آن ببینید.

6 – Pluto TV

اپلیکیشن های پخش فیلم رایگان

Pluto TV یکی از غنی‌ترین اپلیکیشن های تماشای فیلم رایگان در این فهرست است. رابط کاربری آن ساده است٬‌ اما قابلیت‌های فراوانی را به کاربران ارائه می‌کند. زمانی که برنامه را باز می‌کنید٬ شما با کانال‌های تلویزیونی رایگان Pluto همراه یک تب جداگانه برای فیلم‌های رایگان و سریال‌های تلویزیونی شگفت زده خواهید شد.

در اینجا همچنین کانال‌های پخش زنده‌ای نیز وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها محتوای مختلف را مشاهده کنید. پخش کننده‌ی برنامه زیبا و تمیز است و برای اغلب فیلم‌ها زیرنویس وجود دارد.

7 – Vudu

اپلیکیشن های پخش فیلم رایگان

Vudo مجموعه‌ی عظیمی از فیلم‌های رایگان همراه تبلیغات را ارائه می‌کند. کاتالوگ این برنامه یکی از بزرگ‌ترین‌ها است و فیلم‌های جدید معمولا خیلی زود به آن اضافه می‌شوند و شما می‌توانید آن‌ها را بسته به کیفیت انتخابی٬ به صورت رایگان مشاهده کنید.

Vudu به شما اجازه می‌دهد در کاتالوگ فیلم‌ها بگردید٬ اما برای پخش فیلم‌ها باید اول وارد حساب کاربری خود شوید. در حالی که این برنامه بر اجاره‌ی فیلم‌ها متمرکز است٬ اما شما می‌توانید زبانه‌ی “Free” را نیز برای مشاهده‌ی فیلم‌های غیرپرداختی در این برنامه مشاهده کنید. خیلی زود می‌توانید فیلم‌های رایگان را در برنامه بیابید که روی برخی از آن‌ها برچسب “Free with ads” به معنای رایگان همراه تبلیغات٬ قرار دارد.

8 – Viewster

اپلیکیشن های پخش فیلم رایگان

این برنامه مانند رقیبی برای Youtube می‌ماند٬ اما به عنوان یک اپلیکیشن پخش فیلم نیز کار می‌کند. Viewster به لطف یک رابط کاربری مناسب٬ به شما کمک می‌کند فیلم‌های رایگان را آسان‌تر و بر اساس ژانرهای مختلف بیابید. پخش کننده‌ی این برنامه نیز به شما اجازه‌ی انتخاب کیفیت و گزینه‌های زیرنویس را می‌دهد.

Viewster اجتماعی‌تر از دیگر گزینه‌های این لیست است. آن به شما اجازه می‌دهد زیر هر فیلم نظر خود را بیان کنید٬ واکنش نشان دهید و وارد وبلاگ مربوط به هر فیلم در داخل برنامه شوید. شما همچنین می‌توانید گزینه‌های شخصی‌سازی نظیر تاریخ٬ ترتیب و غیره را در مورد فیلم‌هایتان اعمال کنید.

9 – Bigstar Movies

اپلیکیشن های پخش فیلم رایگان

Bigstar Movies یک اپلیکیشن جذاب با تمرکز بر فیلم‌های مستقل است. اگر شما به دنبال یک اپلیکیشن برای تماشای رایگان فیلم‌ها می‌گردید٬ این برنامه می‌تواند گزینه‌ی مناسبی باشد. رابط کاربری آن ساده است و یک حالت تیره را نیز ارائه می‌کند.

زبانه‌ای برای نمایش فیلم‌ها بر اساس ژانر آن‌ها وجود دارد و حتی می‌توانید یک پلی لیست را برای خود بسازید. تنها مشکل برنامه٬‌ نمایش تبلیغات بزرگ در حین تماشای فیلم است.

**توجه داشته باشید که برخی از برنامه‌ها محدود به مناطق مختلفی از جهان هستند و برای اجرای آن‌‌‌ها باید از اپلیکیشن‌های تغییر IP استفاده کنید.**

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.